Deluxe Oda 

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin sokak manzaralı ferah Deluxe Oda'larında; kendinize ait oturma, çalışma ve valiz koyma alanları, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi, makyaj ve boy aynası da bulunmaktadır. Otelimizin en geniş ve en konforlu Deluxe Oda'ları aynı zamanda balayı çiftleri için de uygundur.

Standart Plus Oda

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 Adım Ucu, Bozcaada'nın icra, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere bakan otelimizin sokak / avlu görünümü ferah Standart Plus Oda'larında; kendinize ait oturma ve valiz koyma alanları, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır.

Standart Oda Teraslı 

Kendinize ait balkon, çamaşır askısı, valiz koyma alanı, minibar, saç kurutma makinesi, kendi çay ve kahvenizi yapabileceğiniz su ısıtıcısı ve boy aynası da bulunmaktadır. Kuş sesleri eşliğinde, bahçe keyfi yaşatan özel balkonunuzda, hem Bozcaada merkezde konaklayıp, hem de kendinize ait bir alanınızın olmasının ayrıcalığını yaşayın. 

Standart Oda Deniz Manzaralı 

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin Bozcaada Kale'sini gören ferah Deniz Manzaralı Oda'larında; kendinize ait valiz koyma alanı, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır.

Standart Oda

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin avlu manzaralı Standart Oda'sında; valiz koyma alanı, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır. 

Üç Kişilik Oda

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin avlu manzaralı ferah 3 Kişilik Oda'sında; 1 tek kişilik, 1 çift kişilik yatak, valiz koyma alanı, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi, makyaj ve boy aynası da bulunmaktadır.  

Müstakil 3 Kişilik Deluxe Oda 

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin sokak manzaralı 3 Kişilik Oda'sında; müstakil giriş kapısı, çalışma ve valiz koyma alanları, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır. Otelimizin en geniş banyosuna sahip, 1 tek ve 1 çift kişilik yatağı bulunan odası; aileler ve arkadaş grupları için uygundur.

***Otelimizde evcil hayvan dostu 1 adet odamız bulunmaktadır. Bilgi ve rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz. Rezervasyon esnasında evcil hayvan dostunuz ile ilgili bilgi vermeniz, gerekli hazırlıkları yapabilmemiz adına mecburidir. Aksi halde rezervasyonunuz geçersiz sayılacaktır. Bu odanın rezervasyonu evcil hayvan sahibi misafirlerimiz için sadece telefon ile yapılmaktadır.***

Ekonomik Plus Oda 

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım Uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere bakan otelimizin Ekonomik Plus Oda'sı -1. kattadır. 1 çift kişilik yatak, oturma, çalışma ve valiz koyma alanları, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır. Otelimizin en alt katta olmasına rağmen; aydınlık, ferah ve en ekonomik odalarındandır.

Ekonomik Plus 2 Tek Yataklı Oda

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin Ekonomik Plus 2 Tek Yataklı Oda'sı -1. kattadır. 2 tek kişilik yatak, oturma ve valiz koyma alanları, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır. Otelimizin en alt katta olmasına rağmen; aydınlık, ferah ve en ekonomik odalarındandır.

Ekonomik Oda

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin Ekonomik Oda'ları -1. kattadır. Valiz koyma alanı, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır. Otelimizin en alt katta olmasına rağmen; aydınlık, ferah ve en ekonomik odalarındandır.