Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin sokak manzaralı ferah Deluxe Oda'larında; kendinize ait oturma, çalışma ve valiz koyma alanları, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi, makyaj ve boy aynası da bulunmaktadır. Otelimizin en geniş ve en konforlu Deluxe Oda'ları aynı zamanda balayı çiftleri için de uygundur.

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 Adım Ucu, Bozcaada'nın icra, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere bakan otelimizin sokak / avlu görünümü ferah Standart Plus Oda'larında; kendinize ait oturma ve valiz koyma alanları, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır.

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin bahçe manzaralı Teraslı Deluxe Oda'larında; kendinize ait balkon, çamaşır askısı, valiz koyma alanı, minibar, saç kurutma makinesi, kendi çay ve kahvenizi yapabileceğiniz su ısıtıcısı ve boy aynası da bulunmaktadır. Teraslı Deluxe Oda'larımızda kuş sesleri eşliğinde, bahçe keyfi yaşatan özel balkonunuzda kahvaltı servisi* yapılmaktadır.
-*Otelimizde, Covid 19 önlem kuralları gereği farklı saat dilimlerinde dönüşümlü kahvaltı servis edilmektedir. 
*Teraslı Deluxe Oda'da kalan misafirlerimizin kahvaltısı ekstra ücret ile odanın balkonunda da servis edilebilir.

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin Bozcaada Kale'sini gören ferah Deniz Manzaralı Deluxe Oda'larında; kendinize ait valiz koyma alanı, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır.

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin avlu manzaralı Standart Oda'sında; valiz koyma alanı, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır. 

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin avlu manzaralı ferah 3 Kişilik Oda'sında; 1 tek kişilik, 1 çift kişilik yatak, valiz koyma alanı, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi, makyaj ve boy aynası da bulunmaktadır.  

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin sokak manzaralı 4 Kişilik Oda'sında; müstakil giriş kapısı, çalışma ve valiz koyma alanları, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır. Otelimizin en geniş banyosuna sahip, 2 tek ve 1 çift kişilik yatağı bulunan odası; aileler ve arkadaş grupları için uygundur.

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım Uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere bakan otelimizin Ekonomik Plus Oda'sı -1. kattadır. 1 çift kişilik yatak, oturma, çalışma ve valiz koyma alanları, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır. Otelimizin en alt katta olmasına rağmen; aydınlık, ferah ve en ekonomik odalarındandır.

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin Ekonomik Plus 2 Tek Yataklı Oda'sı -1. kattadır. 2 tek kişilik yatak, oturma ve valiz koyma alanları, uzaktan kumandalı TV, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır. Otelimizin en alt katta olmasına rağmen; aydınlık, ferah ve en ekonomik odalarındandır.

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde bulunan otelimizin Ekonomik Oda'ları -1. kattadır. Valiz koyma alanı, minibar, saç kurutma makinesi ve boy aynası da bulunmaktadır. Otelimizin en alt katta olmasına rağmen; aydınlık, ferah ve en ekonomik odalarındandır.